Главная » Новости, ЭКСКУРСИИ Музея истории ГрГУ » Практычны семінар “Інтэграцыя аўтаматызаваных бібліятэчных сістэм у аўтаматызаваныя сістэмы кіравання устаноў вышэйшай адукацыі Рэспублікі Беларусь”.

5 июня 2014

На базе Гродзенскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя Янкі Купалы адбыўся рэспубліканскі навукова-практычны семінар “Інтэграцыя аўтаматызаваных бібліятэчных сістэм у аўтаматызаваныя сістэмы кіравання устаноў вышэйшай адукацыі Рэспублікі Беларусь”. Арганізатарамі семінара выступілі навуковая бібліятэка і інфармацыйна-аналітычны цэнтр ГрДУ імя Янкі Купалы, а таксама фундаментальная бібліятэка БДУ.

Новости, ЭКСКУРСИИ Музея истории ГрГУ